سخن مدیر عامل
Untitled Document

 

مهرماه سال جاری که مصادف با ایام سوگواری سالار شهیدان می­باشد، برای این خدمتگزار، مصادف با مسئولیت و خدمتی جدید بعنوان مدیرعامل شركت صنايع پتروشیمی دهدشت گردیده است، که انجام این مهم ، سخت نیازمند رهبری و دستگیری کردن آن سفینه نجات و همراهی و همیاری همکاران صدیق است .

تحولات جهانی در حوزه نفت ، گاز و پتروشیمی از حیث تکنولوژیک و همچنین ساختار بازار در چند سال اخیر نفس گیر بوده است. مشابه سایر حوزه های تکنولوژیک و در حال تکامل، پارامتر زمان بعنوان یکی از مهمترین متغیرهای زنجیره ارزش نفت و گاز نیز مطرح می باشد. در نتیجه احتمال می­رود  طرحهای اقتصادی فعلی در آینده نه چندان دور توجیه اقتصادی و مزیت رقابتی خود را از دست بدهند. ما در شركت صنايع  پتروشیمی دهدشت در نظر داریم با درک کامل ارزش زمان به ایجاد هم افزایی مناسب بین نیازها و ظرفیتهای ذینفعان شرکت ( شامل سرمایه های انسانی ، نهادهای حاکمیتی و دولتی ، سهامداران ، سازمانهای منطقه ای ، سازمانهای پشتیبان ، پیمانکاران، مشاوران، سرمایه گذاران و ........) بپردازیم. شركت صنايع پتروشیمی دهدشت قرار است با تاًمین خوراک ازمسیر خط لوله دنا اتیلن را به گريدهاي مختلف پلی اتیلن سنگین تبدیل کند .

 درك كامل مفهوم زمان در شركت صنايع پتروشيمي دهدشت در چارچوب اصول توسعه پايدار ايجاب مي نمايد كه بعنوان يك شركت پروژه محور چابك ، با تكميل فعاليتهاي آغازين و آماده سازي به عيني نمودن و پيشبرد مراحل بعدي چرخه حيات اين پروژه عظيم شامل برنامه ريزي ، اجرا ، كنترل و اختمام پرداخته شود .

بنابراين مي بايست با پرهيز از شتاب زدگي ، فرآيندها به گونه اي مناسب سازماندهي گردند تا علاوه بر تحقق به موقع فعاليتها ، احتمال دوباره كاريها و خطاهاي فني ، اجرايي و زيست محيطي كاهش يابد .  

ما در آغاز راهی قرار داریم که ارمغان فرصتهای گرانبها و در عین حال چالشهای بسیاری است . بنابراین از همکاران عزیزم بعنوان سرمایه های انسانی شركت صنايع پتروشیمی دهدشت می خواهم در کنار یکدیگر با تلاش بی وقفه و خردمندانه ،صداقت و امانت داری و به كار بستن  اصول مدیریت پروژه ، در پیشبرد این طرح ارزشمند اهتمام ورزیم.

 

 


طراحی، پیاده سازی و پشتیبانی وب سایت توسط شرکت فناوری اطلاعات و ارتباطات پارس پردازش سدید Copyright © 2014 - All rights reserved